Resusitasyon.com ileri yaşam desteği uygulamaları (Resüsitasyon), ve hastane öncesi acil tıp konusunda güncel bilgileri derleyip, tek kaynaktan siz emektar sağlık çalışanlarına sunmak amacı ile yapılmış bir web sitesidir. Resusitasyon .com. olarak amacımız kardiyopulmoner resüsitasyon aşamalarının ve kardiyopulmoner resüsitasyon uygulamalarını her kesim tarafından anlaşılacak sadelikte sunarak ülkemizde etkin “Kardiopulmoner Resüsitasyon” bilinci kazandırmaktır. Aynı zamanda hastane öncesi acil yardım ve hastane öncesi acil olgu yönetimi konularında bir başvuru kaynağı olarak yayın yapmaktır. Bu amaçla, burada yayınlanan tüm bilgiler kaynak gösterilerek istenilen platformlarda kullanılabilir.

Yukarıdaki amaçlar doğrultusunda 2016 yılının başında “Resüsitasyon; yaşam ellerinizde, yaşam ellerimizde…” sloganı ile yayın hayatımıza başladık.

Resusitasyon.com’ da yayınlanan tıbbi müdahaleler sadece sağlık çalışanları içindir. Sağlık personeli olmayan kişilerin bu bilgileri kısmen yada tamamen uygulamaları sonucu ortaya çıkabilecek durumlardan resusitasyon.com sorumlu tutulamaz.

Resusitasyon.com

Özet
Hakkımızda
Makale Adı
Hakkımızda
Açıklama
Resusitasyon.com hakkında...
Yazar
Editör
www.resusitasyon.com
Editör Logo